· CAP DESIGN·

KURUMSAL

Cafe, bar, restoran, otel gibi yerlerin açılış ve renovasyon süreçlerini yaşamak yorucu ve zorlayıcıdır. Çünkü ortaya çıkan sonuç hizmet politikanızı destekleyen ana yapı taşlarından biri olarak prestijinizin göstergesi olacaktır. Bu sebeple süreç yaşanırken iç mimar / mimar, tedarik ve uygulama gibi birçok farklı iş kalemini titizlikle takip etmek gerekir. Çoğu zaman birbirinden oldukça farklı olan bu iş kollarını takip etmeye çalışmak detaylardan uzaklaşmaya sebep olabilmektedir ki bu hiç istenmeyen bir durumdur. Çünkü bir sonucu güzel ve çekici kılan noktalar o sonucun detaylarında saklıdır.

Cap Design olarak çeyrek asırlık tecrübemizin bize kazandırdıkları doğrultusunda kendi özgün yol haritamızı şekillendirdik. Bu doğrultuda, tesisiniz için birden fazla taahhüt ve tedarik firmasıyla çalışırken zamanlama ve koordinasyonda yaşanabilecek atlamalardan kaynaklanan güçlükleri en aza indirgeyecek çözümler üretiyoruz. İşine aşkla bağlı olan ekibimizle mekân analizleri yaparak projeler hazırlıyor, prestijinize görsel zenginlik katan ürünleri tasarlayıp kullanıma hazır hale getirerek en mükemmel hizmeti sunuyoruz.

A’dan Z’ye çözümler üretebilmek olarak benimsediğimiz felsefemizi her zaman göz önünde bulundurarak; uzman iç mimar ve mühendislerimizle tesisinizin resepsiyon bölümünden lobisine, restoranından barına, kafeteryasından odalarına, personel alanlarına kadar tüm bölümlerine kullanım amaç ve tekniklerine uygun çözümler geliştiriyoruz. Kalite standartlarından ve konfor anlayışımızdan asla ödün vermeden hazırladığımız üç boyutlu tasarımlarla zevke ve amaca hitap eden gösterişli alanlar yaratıyor, üretimini yapıyoruz. Cap Design olarak yarattığımız özgün tasarımlarla hayallerinizi yakaladığınız proje ve ürünlerimizi beğeninize sunuyoruz.